Opíchej sexy sousedku každý vecer
Sedím blízko Tebe, ale tak že vidíš na mě i na něj. On si mě ze začátku moc nevšímá, protože jsem lehce zahalená do prostěradla. 
Občas se na mě letmo podívá, přičemž já si přejíždím rukou po krku, až ke klíční kosti a zastavím se nad ňadry, tam, kde končí záhyb toho prostěradla. Ten muž ten pohyb zachytí, ale ještě nedává najevo, že ho to zaujalo, protože jsi tam pořád ještě Ty a on to nechce na sobě přece nechat znát. Nikdo z nás nemluví..
Postupně uvolňuji záhyb toho prostěradla až jeho sevření povolí a rukou si zajíždím na ňadra a přejíždím si po bradavkách, které se napřímí, i v tom horku je mi to příjemné. Lehce zakláním hlavu, a ten muž zpozorněl. Lehce pootevře ústa. Stejně tak zpozorníš i Ty.
Sleduji Tvůj pohled, a koutkem oka i jeho, rukou si zajíždím do klína, prostěradlo sklouzlo úplně na bok a odhaluje má stehna, kůži lesknoucí se potem.. rukou si přejíždím po těle, po bříšku, pootevřu lehce ústa a přejíždím si prsty lehce po vnitřní straně stehen, pak se vrátím do klína. Znovu zakláním hlavu a prohíbám se, jako když napínáš luk. Pak se zcela odvracím od toho muže, přiblížuji se k Tobě, skláním se, beru Ti hlavu do dlaní a dlouze Tě líbám, přičemž se o Tebe prsy a bříškem lehce otřu. Pak se k Tobě otočím a jdu k tomu muži. 
Sedám si vedle něj, tak abys, stejně jako on, na mě dobře viděl. Už jsem samozřejmě zcela nahá, to už jsem byla, když jsem šla k Tobě.
Líbí se mi představa, že Tě tím svádím a vzrušuji a že Tě tím - a tedy i sebe - takže vlastně nás - vedu k vrcholu, k extázi, ke splynutí, i když zatím je to odděleně. V tom obraze - představě se vidím, že s Tebou komunikuji, očima, protože sleduješ každý můj pohyb, jsi skoro zhypnotizován každým mým pohybem, který ač směřuje od Tebe, ve skutečnosti mne k Tobě přibližuje.
Otočím se zády k Tobě, a Ty se mi díváš na zadek. Vím o tom pohledu, a vím, co to s Tebou dělá. Ani se nemusím otáčet. Pokračuji k tomu muži.. Když se zastavím, lehce se k němu nakloním, pak se zase narovnám a protáhnu se, přičemž si zajedu rukama do vlasů, pak ruce nechám kopírovat moji siluetu. Jsem už úplně zpocená, ale voním vzrušením a vlhne mi klín, ale to vím zatím jenom já, protože ani jeden z vás se mě ještě nemůžete dotknout. Oba mlčíte a upřeně mě pozorujete, v podstatě už jeden o druhém snad ani nevíte. Nebo je vám to jedno..Nevím, v tu chvíli nad tím nepřemýšlím..
Ten muž vzrušeně dýchá, nevím, jestli to můžeš vůbec slyšet, jsi o kousek dál, ale já to na něm vidím.
V té sauně je kromě lavic něco jako stůl, ale bez nohou, spíš takový kvádr, který je o něco nižší než lavice, na které sedíš. Tam teď směřuji a pohozením hlavy vyzvu toho muže, aby ´mne následoval. Dokonale na nás oba vidíš. Vnímáš každý detail mého těla, víš o malé jizvičce, kterou mám na boku, neujde Ti žádný můj pohyb.. Muž je už mě. Tebe si nevšímá, Za to já Tě upřeně pozoruji, co to s Tebou dělá. Líbí se mi, že tuhneš, a mnou protéká vlna vzrušení, protože takového Tě mám ráda. Vidím to v Tvém pohledu, líbí se mi, jak jsi zpocený, ale nejdu k Tobě. Naopak, dotknu se toho muže..Přejedu mu po hrudi, je také tmavý a opálený, má krásnou hruď, svalnaté ruce. Vzrušeně dýchám, mám to takto ráda. Leskne se mu kůže..Muž mi lehce sevře bradavku a vezme ji do úst.

Zakloním hlavu, protože tohle se mi opravdu líbí. Prohnu se a ještě se mu nastavím. Pak se, protože jsem na kolenou, trochu narovnám, takže jsem výš než ten muž. Opět na Tebe vidím. Díváš se mi do očí a vidíš, že jsem vzrušená. Kousnu se do rtů a zajedu oběma rukama do jeho vlasů. Muž laská moje bradavky, líbí se mi to, ale jako bych ho nevnímala.. 
Obejmu ho kolenama, takže už na něm sedím. Ale ještě není ve mně, i když by chtěl...Přejedu mu nehty po zádech.. ...pak se od něj odtáhnu..Lehkým tlakem rukou mu naznačím aby si lehl...
Jazykem mu přejíždím po těle...dolů, až k penisu..
vezmu ho do úst.
Ty pozoruješ, jak jsem nad ním skloněná......pohrávám si s ním, ale nevedu ho k vrcholu, nechávám ho, ať touží. A stupňuji i svoji touhu.
Líbám ho na penise, lehce ho saji, jazykem přejíždím po špičce. Chtěl by víc, ale nedovoluji mu to. Když mu to dělám rukou, občas se po Tobě ohlédnu. Pak se rozhodnu, nechám toho, a celá si na něj lehnu. Políbím ho na ústa. Pak se zase odtáhnu, rukama mu přejedu po hrudi až k penisu, narovnám se a sednu si na něj, ale nedosedám 
Špičkou penisu si přejedu po pošťěváčku, ale dovnitř ho nepouštím.
Muž mi laská prsa a dotýká se mých boků. Pak do mě zajede prsty. Lehce vykřiknu, protože on ví přesně co udělat, aby mne vzrušil ještě víc. Začínám lehce ztrácet kontrolu, ale nevím, jestli mi to vadí. Podívám se na Tebe..
..ve Tvých očích vidím touhu ...touhu vidět, jak můj klín pohltí jeho penis...
...naznačím muži, aby se vratil na lavici, mám to totiž ráda u zdi, když se o ni opírá a já se tak můžu zapřít a lépe si korigovat pohyby. Naštěstí je to pohodlné. Respektive v této fázi necítím nepohodlí. Muž si sedne a přitáhne si mě oběma rukama. Nebráním se, i když to udělal trochu prudčeji. Vidíš můj zadeček a jeho penis. Jen tuším, že Tvoje ruka nezůstala nečinná. Myslím na Tvůj pohled, který mne spaluje.Kleknu si na tu lavici a ty vidíš, jak pomalu na něj dosedám, opatrně, abych to neuspěchala, i když jsem vlhká a uvolněná. Chci abys viděl, jak pomalu na něj dosedám. Zakláním znovu hlavu a zapřu se rukama o jeho hruď. Pak ho obejmu. Je vzrušující a příjemné nechat ho do sebe vnikat. Vlna vzrušení...Nenechávám ho ale zajet úplně, ještě je brzy. Muž zasténá, stejně tak já. Chci to hrozně moc. Přirazím. Je ve mně..
.. .samozřejmě Tvá ruka už stahuje předkožku a hltá naše pohyby a sténání...
....Políbím ho, ale jen krátce.
Je mi už opravdu horko.
Sténám a jakoby se mi točila hlava..
Zkracuje se mi dech, zrychluji pohyby, jsem nedočkavá, blížím se slastným pocitům, začínám být hlasitější a je mi to jedno, jestli mě slyší i někdo venku. Muž mě zabržďuje - záměrně zpomalí tempo, chce mě napínat. Částečně ho nechám vyklouznout, protože zlobí a pak se mu vysmeknu úplně, vezmu znovu jeho penis do úst, rukou si pohrávám po jeho stehnech, opět jazykem přejíždím po špičce jeho penisu. Trochu spolu bojujeme, kdo s koho, ale víme, že si tím neublížíme. Koutkem oka se po Tobě ohlédnu. Líbí se mi a vzrušuje mne mnohem více to, že Ty jsi vzrušený...Tvoje ruka...
Muž mi lehce zvedne hlavu, abych ho přestala dráždit a naznačí mi, zda bych se nechtěla vrátit a sednout si znovu na něj. Jenže já nechci. Otočím se k němu zády a předkloním se. Dívám se Ti přímo do očí. Jsem Ti tak blízko, na dosah. On do mě zajede zezadu. Je to ještě lepší než když jsem na něm seděla. Cítím teď Tvůj zrychlený dech. Jsem tak blízko Tebe, ale nemůžeš se mě dotknout. Vidíš mé napřímené bradavky a můj pohled, zvlhlé rty.. Vidíš, jak se mi pramínky vlasů lepí na čele a jak se vlní do malých spirálek. Jak mi krůpěje potu stékají tu a tam v úzkých pramíncích. Voním .... Sebou, Tebou, i jím... Hrozně po mně toužíš a mě to vzrušuje. Jednou dlaní přejedeš po bradavce, pak po druhé. Nespěcháš, i když cítíš, že exploduješ. Vezmeš moje bradavky postupně do úst. Lehce, lehounce do nich kousneš. Můžu se zbláznit. je to tak... příjemné... Rukama se Ti zapřu o kolena, protože sedíš. Vidím Tvůj penis a chci ho vzít do úst. Ale ještě to neudělám. Pozoruji Tě. Zároveň mnou probíhá vlna vzrušení, muž je stále ve mně....
Odtáhnu se od Tebe. Ale jen na chvíli. Ty už víš, nebo tušíš, co přijde..
Stupňuji svoje výkřiky a v tuto chvíli se Tě na chvíli musím vzdát. Opřu se o lavici, vidíš nás z boku..Hlas se mi zadrhává, a je vidět i na muži, že se blíží k vrcholu. Cítím to...
..už vnímám jen své tělo... jsem vlastně na vrcholu, na němž se držím, muž šílí, cítí uvnitř mě stahy a pak ze mě musí ven, protože už nemůže dál. Stačí už pak jeden pohyb jeho rukou. Podíváme se na sebe a usmějeme se, lehce..On ví, že už nejsem jeho. Ale nevadí mu to, on vrchou už dosáhl a já si svůj vrchol schovávám pro Tebe. Toužím po Tobě a muže už si nevšímám. Vím, že mu to nevadí Chápe, že se vracím k Tobě..
jsem vzrušená ještě víc a blížím se k Tobě. Jsi nedočkavý. Chceš mě cítit zevnitř...
Jsi ještě víc nedočkavý. Ale já se před Tebou zastavím, skloním se a vezmu Tvuj penis do svých úst...Chytneš mě za vlasy a projedeš jimi svými prsty...
Chuť Tvého penisu mne vzrušuje, cítím Tvoji vůni, točí se mi hlava a v klínu cítím nutkání mít Tě uvnitř.
Postavím se nad Tebe, vezmu Ti hlavu do svých dlaní a podívám se na Tebe..
Lesknou se Ti oči vzrušením, jsi jako hřebec, který touží po svojí klisně, která je jen jeho, i když před chvílí byla s jiným mužem. Ty ale víš, že patřím Tobě. Nezlobíš se na mě, prožíváš to se mnou...
Sednu si na Tvuj klín, ale zadeček drzím nad ním. zajedeš prsty dovnitř, vykřiknu...zrychluješ pohyb svých prstů, víš, že to mám ráda... Hraješ si s mým poštěváčkem, ale nepřeháníš to, víš, že bys ho mohl předráždit a to nechceš.
Vím co přijde a vím, proč to děláš..
Celou mě zvedneš, nahou, krásnou a vlhkou..Políbíš mě..neptáš se, víš, že to tak také chci...
cítím Tvůj jazyk - je drsný a jemný zároven, lehce mě škrábeš, ale vzrušuje mě to..
Položíš si mě na lavici... ..a laskáš mě jazykem. Můžu se zbláznit, ale nemůžu se pohnout, nenecháš mě odejít 
Pak se mi podaří se Ti vysmeknout, spíš mě necháš, abys mi dal pocit malého vítězství..víme oba, kdo je tu silnější 
..a pak.. ...a pak se opřeš o zeď, v sedě a já na Tebě dosednu. vlastně ne hned, zase si se mnou pohráváš. Ale pak už to také nevydržíš. zajedeš do mě, možná až moc rychle, ale nebolí mě to.
Celé to oddalování způsobilo, že naše pohyby jsou intenzivnější, rychlejší, sténám rozkoší...
Díváš se na mě, žádoucně, ale něžně, nechceš mi ublížit, ale zároveń se mnou chceš splynout. Cítíš tlak dole v podbřišku..Trochu se bojíš abys mě moc nesevřel, jsem tak křehká..
Objímáme se, ale pak se vracíme zpátky do tempa. Odtáhnu Tě a otočím se k Tobě zády. Chytneš mě za boky a zajedeš do mě. Musím se hodně předklonit, celá se prohnu.. zapřu se o lavici...
Sténám a sténam, mám pocit, že snad ztratím hlas, Ty tak hlasitý nejsi, ale podle dechu slyším, jak jsi vzrušený, jak bys chtěl dojít vrcholu ale zároveň vyčkáváš, čekáš na mě, na náš společný vrchol, víš že ještě chvíli musíš počkat. 
V tom cítím, že už to přichází. Svírá se mi hrdlo a cítím, že stahy uvnitř mě se zintenzivňují. Vím,že je to tady a víš to i Ty, protože si ve mně a cítíš to...
Znovu se posadíš a já si sednu na Tebe, tentokrát už naposledy...
Zrychluji, neuvěřitelně zrychluji, mám pocit, že se mi nedostává kyslík a Ty jsi na tom stejně. Svíráš mě. držíš mě za zadeček, nehty se do něj zarýváš.
Už vlastně křičím tou rozkoší, já nevím, nevnímám to, i ty jsi už hlasitý. Hrozně rychle dýchám a sténám, kolenama narážím do lavice,ale bolest necítím. Je to tady, objímám Tě a tečou mi slzy, jsi celý zpocený... vlasy se Ti lepí na tvář...
jsem jako smyslů zbavená, vnímám jen náš společný pohyb a pocit, celý svět se ztrácí a jsem tam jen my dva, společně na vrcholu...
Jako by se v nás rozprosřelo ticho...celá se klepu a Ty mě svíráš, tlak v Tobě povolil a Ty cítíš úlevu, vše z Tebe spadlo, na nic nemyslíš, jen mě držíš, chvějící se doznívajícím orgasmem...